Jašíková 6, 826 73 Bratislava, č.tel.: 02/48291257, č.faxu: 02/48291260, email: sopkrkbl@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
15.05.
2018
Slovenskí vystavovatelia na veľtrhu Intertool vo Viedni
Kategória: výstavy a veľtrhy Vydané dňa:05.06.2018 (93x prečítané)
V dňoch 15. až 18. mája sa vo Viedni konal medzinárodný strojársky veľtrh Intertool, ktorý je organizovaný v dvojročných cykloch. Naša regionálna komora s finančnou podporou MZV aEZ získala na tomto podujatí výstavnú plochú 27m² a cieľom bolo umožniť malým a stredným firmám prezentovať sa svojimi výrobkami a ponukou služieb v tomto slovenskom stánku. Realizátorom stánku a expozície bola výstavnícka spoločnosť Spiš View Trade, s.r.o., ktorá sa veľmi aktívne podieľala aj na informačnej kampani o tejto možnosti medzi slovenskými firmami a na kontrahovaní vystavovateľov.
V niektorých fázach hektické spoločné úsilie presvedčiť firmy na aktívnu účasť bolo nakoniec korunované úspechom a na výstave sa štyri dni prezentovali firmy Spinea s.r.o., Bohuš s.r.o., Profika.SK s.r.o. a Robustech s.r.o. Úroveň našej expozície bola kvalitou prevedenia porovnateľná s podobnými stánkami menších sólo vystavovateľov. Získali sme súhlas MZV a EZ použiť oficiálne logo Slovenska, čo prispelo k atraktivite výzdoby.
Na tohtoročnom veľtrhu bolo neporovnateľne viac a dôležitejších vystavovateľov ako pred dvoma rokmi. Dominovali sofistikované stroje a zariadenia na obrábanie kovov a robotické centrá. Prejavilo sa to aj na väčšej návštevnosti a naše firmy mali počas výstavy tiež zaujímavé rokovania. Z expozícií väčšiny vystavovateľov bolo jednoznačne cítiť, že nemecké, rakúske a ďalšie firmy sú v progrese a ponúkali nove sofistikované produkty. Zástupcovia našich firiem mali tak možnosť vidieť aj súčasné trendy v oblasti strojárenstva a svoju účasť na podujatí hodnotili kladne.
Zdroj článku: Bratislavská RK SOPKInformácia o ochrane osobných údajov
:: Mesačník BRK SOPK
:: Aktuálne informácie
:: Platforma
:: Projekty
:: Novinky
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora