Jašíková 6, 826 73 Bratislava, č.tel.: 02/48291257, č.faxu: 02/48291260, email: sopkrkbl@sopk.sk
:: Regionálne komory SOPK
26.03.
2019
DUAL DAY 2 Malacky 2019
Kategória: Informácie Vydané dňa:06.03.2019 (36x prečítané)
Si siedmak alebo ôsmak? Ešte váhaš pri výbere svojho povolania? PRÍĎ 26.3.2019 do Malaciek!

POZVÁNKA tu: pozvanka-dual-day-2-2019-ok.pdf
Ak chceš:
- vedieť čo je a ako prebieha duálne vzdelávanie,
- zistiť ako funguje spolupráca firiem a stredných odborných škôl vo forme praxe,
získať informácie o aké študijné odbory je v regióne záujem alebo prostredníctvom prezentácií firiem a škôl nazrieť "za ich brány",
-sa „virtuálne“ pozrieť, kde bude prebiehať teoretická či praktická príprava v rámci štúdia, tak príď na „DUAL DAY 2“ MALACKY 2019.

Pozývame všetkých záujemcov - siedmakov i ôsmakov, ale aj rodičov, na prezentáciu kľúčových a zaujímavých firiem z nášho regiónu a piatich stredných škôl zapojených do procesu prípravy a realizácie duálneho vzdelávania alebo do inej formy praktickej prípravy študentov.

Prezentujúce firmy majú záujem pracovať s mladými ľuďmi a investujú do moderných technológií, kde je automatizácia procesov a robotizácia na vysokej úrovni. Stredné odborné školy sú zamerané predovšetkým na študijné a učebné odbory pre kľúčové povolania súčasnosti, ale aj budúcnosti. „Dual Day 2“ Malacky 2019 je jednou z možností ako využiť potenciál žiakov, nadchnúť ich pre odbory budúcnosti a vytvoriť im priestor pre ich ďalší budúci kvalifikačný rast. Je to tiež šanca pre zabezpečenie ich dobrej budúcnosti, kvalitného života ako aj finančnej samostatnosti.

Realizované s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky - program Podpora regionálneho rozvoja. Projekt DUAL Q-PLUS.
Zdroj článku: SOPK, Úrad komoryInformácia o ochrane osobných údajov
:: Mesačník BRK SOPK
:: Aktuálne informácie
:: Platforma
:: Projekty
:: Novinky
home web dotazník
Táto webstránka bola vytvorená aj pomocou redakčného systému phpRS.
© Slovenská obchodná a priemyselná komora